Yamaha Motor

Yamaha Motor

Yamaha Motor, kurulduğu günden bugüne kadar yüksek kaliteye ve performansa sahip ürünler geliştirmekte ve sektörde faaliyet göstermektedir.

Öncelik olarak insan faktörü üzerine kurulu çalışmalar yapan,müşterilerine hayatlarını dolu dolu yaşayabilecekleri ürünler sunmaktadır.

 

Yarım asıra yakın bir süredir Yamaha Motor, sürekli olarak müşteri beklentilerini aşan ve onların yaşamlarını zenginleştiren yaratıcılığı ve coşkusu ile milyonlarca insana keyif vermektedir.

Kando

Bu duyguları en açık şekilde özetleyen bir Japonca terim: Kando. Kando, beklenmedik bir zamanda, çok değerli bir şeyle karşılaşan insanlarda oluşan derin bir tatmin ve yoğun heyecan duygusunu tanımlar. Tek kelimeyle özetlemek gerekirse; Kando, TUTKU'dur.

Sürekli değişen bir dünyada insanlar her gün yeni sorunlarla karşılaşıyor ve işe daha fazla zamanlarını ayırıyorlar.

mission (orig)

Uyumlu Birliktelik


Biz işte bu nedenle dengeli, dolu dolu ve keyifli bir yaşam için işten arta kalan zamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz keyif almak için hangi ürünü seçerse seçsin, biz müşterilerimizin insan ve makina arasında uyumlu bir birliktelik yaratacak hoş bir deneyim yaşamalarını sağlamaya çaba gösteriyoruz. Bundan da öte, biz insanların sadece yaşamlarına değil kalplerine de hitap eden çağ ötesi yenilikçi ürünlerle onlara yoğun tatmin duygusu yaşatma sözü veriyoruz.

scroll up